W Zloty i U Padki czyli jak pojechaliśmy na 23 Zlot Klubowy

Gdzie co i jak ?
Awatar użytkownika
MARAS
Doświadczony użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MARAS » piątek 07 lut 2014, 21:58

Będą Jurku, bedą. Wstępnie Bory Tucholskie ;)
Czekamy na listę chętnych, ale takich konkretnych ;-)
Były: ZASTAVA 1100p '77, POLONEZ CARO '94, Suzuki Swift 1.3, Fiat Brava 1.6 16V, AUDI 80 B4 2.8 V6, Citroen Xsara, Mercedes 200D
Jest:
BMW e39 523i Touring
-BMW e34 525i Touring
-ZASTAVA 1100p Mediteran '80 FOREVER!!!!!!!

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek M. » sobota 08 lut 2014, 11:54

Sprawa wygląda tak że czekamy na listę chetnych.
A konkretnie nalezy rozumiec to tak:
Mała ilość chetnych (czyt. Ogólnopolski Pomorski zlot ) zlatujemy się na prywatnej działce z domkiem na jeziorem.

Większa ilość chetnych czyli Ogólnopolski Karajowy zlot, to zlatujemy się w ośrodku wypoczynkowym stosownie wyposażonym jak w poście wcześniejszym.

Także czekamy na pozostałych dawnych i obecnych klubowiczów i sympatyków Zastav.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Addeo
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: sobota 19 maja 2012, 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Addeo » piątek 14 lut 2014, 20:40

W wawie tez jest kilka Zastav, można by napisać do Bubu ze stada baranów z informacją o zlocie, a on na pewno wsadzi na stronę baranów oraz wsadzi do CA w kalendarz imprez, gdyby była potrzebna pomoc w kontakcie to służę swoimi znajomościami.
Mediteran '80
Komar '66
Komar '68
Amazon '66

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Ruppert » czwartek 20 lut 2014, 00:08

A może by tak zapora nad Soliną? :P
Bory Tucholskie to kawał świata... Jeszcze ~350 km jestem w stanie pokonać Zofią, ale prawie 550 (przykładowa trasa z Krakowa do Bory Tucholskie, Ośrodek wczasowy, Osielsko) to troszkę za daleko. Mam rozumieć że zostało postanowione że to Bory Tucholskie, czy wchodzi w grę jakaś inna sprawdzona lokalizacja jak np. Ośrodek Wypoczynkowo - Żeglarski Rafa-Jeziorsko. Tak, to tam spotkaliśmy się na zaporze, opaliliśmy dach nad ogniskiem a kolega Gołąb wracał na lawecie bo uwalił sprzęgło... w kilka osób możemy powspominać te zwariowane chwile :)
Zastava 1100P - Dear Zofia

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek M. » czwartek 20 lut 2014, 19:49

No kawał świata i to piękny
Z tego co pamiętam to z Michałem mieliśmy do Kiełbikowej nie mniej nie więcej jak 420km

Generalnie standard jaki chcemy to:
- namioty
- domki
- ciepła woda
- jadłodajnia
- plac zabaw

Z listy obecności wiemy że papas Marcos przyjeżdżać z baby Francesco & baby Jean Paul :)
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Ruppert » czwartek 20 lut 2014, 23:56

Marek M. pisze:No kawał świata i to piękny
Z tego co pamiętam to z Michałem mieliśmy do Kiełbikowej nie mniej nie więcej jak 420km

Generalnie standard jaki chcemy to:
- namioty
- domki
- ciepła woda
- jadłodajnia
- plac zabaw

Z listy obecności wiemy że papas Marcos przyjeżdżać z baby Francesco & baby Jean Paul :)
Z tego co pamiętam, to nie było z tym problemu - nowa łazienka, jedzonko spoko, no i bardzo miły rejs jachtem... może być gorzej z placem zabaw, bo nie kojarzę tam takiego...
Zdjęcia na tymczasowym adresie XXI Zlot Klubu Zastava.
Zastava 1100P - Dear Zofia

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » piątek 21 lut 2014, 00:53

Ja dalej jak 300 km z Gdańska się nie ruszę bo w terminie zlotu moja żona będzie już w zaawansowanej ciąży.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Ruppert » piątek 21 lut 2014, 10:08

internet pisze:Ja dalej jak 300 km z Gdańska się nie ruszę bo w terminie zlotu moja żona będzie już w zaawansowanej ciąży.
No to prawie - 320 km jest z Dragana z Gdańska, z Krakowa lepszą drogą przez Piotrków Trybunalski jest tak samo ~324 km. Wiadomo że Rzeszów (Szymon w ogóle żyje?) czy Szczecin mają dalej, ale stamtąd raczej nikogo nie mamy w Klubie...
Nie chciałbym się narzucać, ale jeśli rzeczywiście odległość grubo przekroczy 400km to nas na pewno nie będzie :/
Zastava 1100P - Dear Zofia

vysioo
Doświadczony użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: środa 07 kwie 2010, 15:29
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: vysioo » piątek 21 lut 2014, 10:40

hola hola ze szczecina to ja jestem:) i mam nadzieje ze kiedyś się uda wyjechać na jakiś zlocik:D a tymczasem lecę do warstatu ciąć metal i krzesać iskry może w końcu któregoś dnia złoże ten samochód:)

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » piątek 21 lut 2014, 15:20

vysioo pisze:hola hola ze szczecina to ja jestem:) i mam nadzieje ze kiedyś się uda wyjechać na jakiś zlocik:D a tymczasem lecę do warstatu ciąć metal i krzesać iskry może w końcu któregoś dnia złoże ten samochód:)
Składaj składaj bo na pomorzu Zastavy spotykają się razem na spotach FSO Pomorze.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek M. » piątek 21 lut 2014, 20:49

Ruppert pisze:
internet pisze:Ja dalej jak 300 km z Gdańska się nie ruszę bo w terminie zlotu moja żona będzie już w zaawansowanej ciąży.
No to prawie - 320 km jest z Dragana z Gdańska, z Krakowa lepszą drogą przez Piotrków Trybunalski jest tak samo ~324 km. Wiadomo że Rzeszów (Szymon w ogóle żyje?) czy Szczecin mają dalej, ale stamtąd raczej nikogo nie mamy w Klubie...
Nie chciałbym się narzucać, ale jeśli rzeczywiście odległość grubo przekroczy 400km to nas na pewno nie będzie :/
A te 320km z dokąd jest z Dragana z Gdańska ?? bo nie załapałem :)
Dr.Szymon chyba żyje ale w Jarocinie i ma dwóch synów o ile dobrze wiem. Denata zapytaj dokładnie jego żona jest matką chrzestną młodszego. No i najsmutniejsze że ta lotnicza zastava już od dawna nie jest w rękach Dr.Szymona.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » piątek 21 lut 2014, 22:19

Marek M. pisze:No to prawie - 320 km jest z Dragana z Gdańska

a do Gdańska mamy jeszcze kolejne 50 więc to już jest prawie 400...
Chcielibyśmy być na zlocie ale 300 z Gdańska ja na pewno nie przekroczę bo i tak Zośką jechać będzie mi ciężko.
Jak większości pasuje gdzieś dalej to organizujcie, my niestety odpadamy

podpisano: Żona z fasolką
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
MARAS
Doświadczony użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MARAS » wtorek 25 lut 2014, 20:34

No ja też kariery nie zrobię :-P
Do Kiełbika to pewno nawet bym nie wjechał :mrgreen: No i młodzież tyle mi w samochodzie nie usiedzi jeszcze, niestety... :-P

[ Dodano: 2014-02-27, 18:23 ]
http://www.borytucholskie24.com.pl/osrodek,19.html
Były: ZASTAVA 1100p '77, POLONEZ CARO '94, Suzuki Swift 1.3, Fiat Brava 1.6 16V, AUDI 80 B4 2.8 V6, Citroen Xsara, Mercedes 200D
Jest:
BMW e39 523i Touring
-BMW e34 525i Touring
-ZASTAVA 1100p Mediteran '80 FOREVER!!!!!!!

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Ruppert » sobota 01 mar 2014, 09:39

No i jak tu trzymać klub w więzach... No ale niech będzie, ostatnio jak organizowaliśmy zlot to przyjechał tylko Jurek z Warszawy, na miejscu spotkań pod ośrokiem Borki z łezką w oku wspominało się czasy kiedy to ponad 10 Zastav się spotykało, a teraz były trzy auta... Na prawdę brak słów!
Ale idąc tym tropem jak teraz nas nie będzie to nic się nie stanie :)

321km jest z Bosmańska - to nie jest Gdańsk?

Przez te Wasze spoty nad morzem to wydaje się połowa polski odpadła z klubu...
Zastava 1100P - Dear Zofia

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » sobota 01 mar 2014, 10:41

Przez te Wasze spoty nad morzem to wydaje się połowa polski odpadła z klubu...
Bo staramy się w jakikolwiek sposób spotykać, a że nas jest kilku na pomorzu to już nie nasza wina
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek M. » sobota 01 mar 2014, 11:33

Pamiętam ten czas kiedy dyskutowaliśmy nad organizacją zlotów.
Była propozycja dwóch zlotów rocznie - ogólnopolskich.
Pierwszy miał być w długi weekend ( jest zazwyczaj dłuższy niż pozostałe) i miał odbywać sie rotacyjnie w różnych pięknych zakątkach kraju. Kolejny miał być we wrześniowy weekend gdzieś w środku Polski ( czyt. Borki itp.).
Ale jak wiemy nastąpił może nie rozpad ale klub zapadł w letarg.

Najbliższy zlot planujemy w długi weekend więc jest to czas kiedy możemy przejechać więcej kilometrów do celu. Info jest wcześniej więc można zaplanować technicznie i finansowo podróż.

Jak kogoś nie będzie to nic się nie stanie. Zapewne tak będzie ale nie można stawiać w ten sposób sprawy że jeśli zlot nie odbędzie się w moim garażu to mnie nie będzie.

Organizatorzy ostatnich czy ostatniego zlotu powiedzieli że z uwagi na niską frekwencje nie będą już organizować spotów, więc teraz jak ktoś inny z powodzeniem podejmuje ten temat nie powinno być tyle marudzenia. Nie jedziemy rowerami czy pociągiem a samochodami.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » sobota 01 mar 2014, 15:46

Ja na zlot chętnie bym i pojechał na drugi koniec polski, ale ja mam taką zasadę ze na zloty jeżdżę razem z żoną, i naprawdę są rzadkie odstępstwa od tej reguły bo staramy się dość regularnie pokazywać naszymi autkami na różnego rodzaju imprezach w północnej Polsce. Niestety moja małżonka w terminie zlotu będzie już jak pisałem w dość zaawansowanej ciąży i ten limit o którym mówiłem to naprawdę jest dla niej max, bo moje autko przejedzie znacznie więcej. Na spocie który miał miejsce w czasie jarmarku św. Dominika w Gdańsku też byłem z żoną.
A co do letargu to ludzie się starzeją, rodziny zakładają, a młodych coraz mniej którym chciało by się grzebać w starych autach i niekiedy auta stoją bo nie ma na nie czasu ani nawet komu przekazać, a sprzedawać żal.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marek M. » niedziela 02 mar 2014, 13:22

Zawsze tak jest że ktoś ma bliżej lub dalej.

Prawdę napisałeś że latka lecą, zaczyna pojawiać się kolejne pokolenie.
Prawdą tez jest zapewne że auta stoją z braku czasu lub tez brak jest wiatru w żagle aby zająć się autem i zadbać o nie. Dlatego jesteś My czyli entuzjaście tych samochodów którzy chcą się spotykać i to już jest spora motywacja do zaglądnięcia pod maskę.

Kiedyś napisali o nas w gazetach że jesteśmy klubem rodzinnym i na zlocie jest taka właśnie atmosfera. Na zlotach bywały i pewnie coraz częściej bywać będą nasze pociechy dosłownie lub tez jak teraz również w przenośni.

Także dziś czekamy na dalsze zgłoszenia chętnych do udziału w zlocie ogólnopolskim który tym razem zagości w Borach Tucholskich.
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » poniedziałek 03 mar 2014, 21:36

Jak pisałem Ja jadę, a można tam mieć takiego małe przyjaciela na 4 łapach i z machającym ogonkiem??

Jeżeli tak to był bym w komplecie, czyli moja żona w liczbie mnogiej :), ja i małe psisko.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Kowal
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2010, 14:05
Lokalizacja: Kępno

Post autor: Kowal » piątek 07 mar 2014, 14:44

ja sie pisze na ten zlot ! i bory tucholskie by mi odpowiadały

ODPOWIEDZ